Czego dowiesz się na kursie stylizacji rzęs?

Nie każdy stylizacja rzęs kurs jest taki sam, zwykle takie kursy podzielone są na grupy początkujących i zaawansowanych. W pierwszej części nauczmy się podstaw, technik, teorii i poznamy po krótce praktykę stylizacji rzęs. W grupie zaawansowanej chodzi o doskonalenie stylizacji rzęs i pozyskanie informacji dodatkowych.

Stylizacja rzęs kurs dla początkujących

Na kursie dla początkujących najważniejsze jest wprowadzenie i teoria. Zwykle takie kursy organizowane są dla kosmetyczek, które wcześniej z tematyką rzęs nie miały wiele wspólnego. Na takim podstawowym szkoleniu dowiemy się przede wszystkim szczegółów budowy oka oraz cyklu życia rzęs naturalnych. Następnie poznamy przepisy BHP związane z pracą nad stylizacją rzęs oraz poznamy podstawowe zasady przeprowadzania wywiadu z klientem.

Zapraszamy na: https://lashdesign.pl/.

Kursy zintegrowane

Kursy kosmetyczne coraz częściej występują w wersji zintegrowanej. Bywa, że stylizacja rzęs kurs połączone jest z kursami zagęszczania i przedłużania rzęs. W efekcie takiego szkolenia pozyskujemy uprawnienia do zajmowania się rzęsami kompleksowo. Warto pamiętać, że tego typu szkolenia są już droższe i trwają często dłużej niż cały weekend. Jednak dzięki nim właśnie można rozpocząć swoją przygodę ze stylizacją rzęs i stać się pożądaną w branży specjalistką w tej tematyce. Kursy , w których warto uczestniczyć charakteryzują się bogatym programem i rozwiniętą ofertą. Tylko tego typu zintegrowane szkolenia gwarantują poprawę naszych kompetencji zawodowych, a co za tym idzie zwiększeniem naszej wartości na stale rosnącym rynku usług kosmetycznych.