+48 663 359 666 transformator@centrumtransformator.pl

[grupy zorganizowane]

[SZKOŁY]

        W krajach Unii Europejskiej wspinaczka na stałe zagościła w szkołach. Jest to atrakcyjna forma aktywności, która w porównaniu z innymi, tradycyjnymi formami aktywności ruchowej, dostarcza uczniom bezpiecznej dawki adrenaliny. Dobrze zorganizowane zajęcia sportowe mają szereg walorów resocjalizacyjnych, m.in. rozładowują napięcie psychoruchowe; redukują lęk, wzmacniają mechanizmy kontroli, co pozwala podopiecznemu lepiej przewidzieć konsekwencje swoich czynów; przyczyniają się do wzrostu uspołecznienia przez zdobywanie indywidualnych i zespołowych sukcesów. 
        Wspinanie, stanowi jedno z najbardziej naturalnych zachowań ruchowo - zabawowych, podobnie jak bieganie czy skakanie. 
        Na naszych zajęciach podopieczni nauczą się:

        Organizujemy:

 

[UCZELNIE]

       Ruch – jego nietypowa postać jaką jest wspinanie, kształtuje osobowość. Pozwala zdobyć więcej wiary we swoje możliwości, pokonać obawy i wewnętrzne opory, cieszyć się osiągnięciami. 
        Rozumiejąc różnorodność potrzeb oferujemy możliwość dostosowania programu zajęć do wymogów poszczególnych fakultetów

        Organizujemy:

 

[FIRMY]

       Szukasz sposobu na podniesienie morale pracowników? 
       Chcesz docenić swoich partnerów? 
      Zajęcia prowadzone pod okiem instruktorów CW [transformator] zapewnią niezapomniane wrażenia Tobie i Twoim partnerom. Różnorodność zadań i nasza kreatywność czyni CW [transformator] idealnym miejscem do organizacji zajęć integracyjnych. Dzięki dużej powierzchni naszego obiektu istnieje możliwość połączenia zajęć ruchowych z częścią seminaryjną i cateringiem.   

Partnerzy