+48 663 359 666 transformator@centrumtransformator.pl

[instruktorzy wspinania]

Ula Wróbel

Instruktor sportu ze specjalnością wspinaczka skałkowa krakowskiego AWFu.
Odnosząca sukcesy zawodniczka i doświadczony trener (pionierskie sekcje młodzieżowe), ale przede wszystkim niezwykle otwarta i pogodna osoba.
Kontakt ze wspinaniem stal się dla niej miłością od pierwszego ruchu:) Szlifując swoją pasję na własnej osobie testuje skuteczność wielu metod treningowych a podczas wyjazdów wspinaczkowych zwiedza kraje Europy, Azji i Afryki. Poznaje jogę.
Poprowadzi z Wami zajęcia Power&Stretch. W trakcie tych zajęć spróbuje podzielić się swoim doświadczeniem i zarazić energią wspinania.

Bartek Bielawski

Rocznik ’79. Pochodzi z Tychów. Absolwent UŚ, WNoZ, kierunek geografia. Wspina się od 15 roku życia. Od roku 2005 związany z CW [Transformator]. Wspina się w skalnych rejonach Polski oraz Europy. W ciągu swojej kariery wspinaczkowej spróbował prawie każdego rodzaju wspinania, najbardziej lubi wspinanie sportowe i bouldering. Współorganizator zawodów wspinaczkowych oraz  imprez integracyjnych. Prowadzi z powodzeniem sekcje, wyjazdy oraz kursy wspinaczkowe. Posiada uprawnienia Instruktora Wspinaczki Sportowej nr. leg. 1672/IS/SK/2009 oraz Instruktora Alpinizmu Przemysłowego.

Łukasz Sokół

Wspina się od 2007 roku. Instruktor wspinaczki skałkowej - od 2010 roku instruktor Centrum Wspinaczkowego [Transformator]. Zawodowo dietetyk kliniczny ze specjalnością dietetyka w sporcie oraz psychodietetyka. Fanatyk treningu sportowego oraz zdrowego trybu życia. Z roku na rok systematycznie podnosi swój poziom wspinaczkowy. Poprowadził ponad 1000 dróg w rejonach Polski i Europy docierając do poziomu VI.5+/6 (8a+). 

Wojtek GilDSC_0424

Wspina się od dziecka.  Swoje doświadczenie przekazuje sekcjantom na każdym poziomie zaawansowania. Zajęcia prowadzi z nastawieniem na ciągły progres i satysfakcję podopiecznych. Nie zapomina o swoich kwalifikacjach: posiada uprawnienia instruktorskie, wyższe wykształcenie z zakresu komunikacji, poprowadził ponad 200 dróg VI.3-VI.5+. [TRANSFORMATOR] uznaje za ścianę macierzystą. 

Szymon Jarek

Rocznik 86, student geologii Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego. W 2007 roku ukończył kurs wspinaczkowy, od dwóch lat trenuje regularnie. Stara się wszechstronnie rozwijać wspinając w różnych formacjach i typach skał. Latem rozpoczął przygodę ze wspinaczką na własnej asekuracji w Sokolikach oraz Tatrach. Od kilku lat związany zawodowo z [Transformatorem]. Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem, oraz wprowadza w podstawy wspinania.  
Marta Kostrzewska
marta_KA_podzamcze
 
Instruktor rekreacji ze specjalnością wspinaczka skałkowa oraz narciarstwo. Na nartach jeździ od zawsze, wspina się od kilku lat. Wcześniej dużo się uczyła, głównie matematyki, dzięki temu w lot pojęła czym różni się 6.1 od 8a. Lubi rywalizację, zarówno z innymi jak i z własnymi słabościami. Na Transformatorze prowadzi sportową sekcję dziecięcą, więc poza sezonem skalnym większość weekendów spędza na zawodach... juniorskich lub seniorskich.
W skalnych eskapadach towarzyszy jej pies Porto, który nie opanował jeszcze sztuki asekuracji, ale za to znakomicie aportuje.

Partnerzy