+48 663 359 666 transformator@centrumtransformator.pl

[instruktorzy wspinania]

 

Ula Wróbel

Instruktor sportu ze specjalnością wspinaczka skałkowa krakowskiego AWFu.
Odnosząca sukcesy zawodniczka i doświadczony trener (pionierskie sekcje młodzieżowe), ale przede wszystkim niezwykle otwarta i pogodna osoba.
Kontakt ze wspinaniem stal się dla niej miłością od pierwszego ruchu:) Szlifując swoją pasję na własnej osobie testuje skuteczność wielu metod treningowych a podczas wyjazdów wspinaczkowych zwiedza kraje Europy, Azji i Afryki. Poznaje jogę.
Poprowadzi z Wami zajęcia Power&Stretch. W trakcie tych zajęć spróbuje podzielić się swoim doświadczeniem i zarazić energią wspinania.

Bartek Bielawski

Rocznik ’79. Pochodzi z Tychów. Absolwent UŚ, WNoZ, kierunek geografia. Wspina się od 15 roku życia. Od roku 2005 związany z CW [Transformator]. Wspina się w skalnych rejonach Polski oraz Europy. W ciągu swojej kariery wspinaczkowej spróbował prawie każdego rodzaju wspinania, najbardziej lubi wspinanie sportowe i bouldering. Współorganizator zawodów wspinaczkowych oraz  imprez integracyjnych. Prowadzi z powodzeniem sekcje, wyjazdy oraz kursy wspinaczkowe. Posiada uprawnienia Instruktora Wspinaczki Sportowej nr. leg. 1672/IS/SK/2009 oraz Instruktora Alpinizmu Przemysłowego.

Łukasz Sokół

Student fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego oraz dietetyki na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Wspina się od 2007 roku, a regularnie trenuje od 2009. Instruktor wspinaczki skałkowej. Od 2010 roku instruktor Centrum Wspinaczkowego [Transformator]. Fanatyk treningu sportowego oraz zdrowego trybu życia. Z roku na rok systematycznie podnosi swój poziom wspinaczkowy. Jego obecna życiówka to droga o trudności VI.5 +.
Marta Kostrzewska
marta_KA_podzamcze
 
Instruktor rekreacji ze specjalnością wspinaczka skałkowa oraz narciarstwo. Na nartach jeździ od zawsze, wspina się od kilku lat. Wcześniej dużo się uczyła, głównie matematyki, dzięki temu w lot pojęła czym różni się 6.1 od 8a. Lubi rywalizację, zarówno z innymi jak i z własnymi słabościami. Na Transformatorze prowadzi sportową sekcję dziecięcą, więc poza sezonem skalnym większość weekendów spędza na zawodach... juniorskich lub seniorskich.
W skalnych eskapadach towarzyszy jej pies Porto, który nie opanował jeszcze sztuki asekuracji, ale za to znakomicie aportuje.
Andrzej Maciata
maciata_trafo
Wychował się na Podhalu, jest rodowitym góralem ze „zbójnickim” pochodzeniem.  Etatowy ratownik TOPR w stopniu instruktora TOPR, od ponad 30 lat czynnie działający w TOPR. Jak mówi - TOPR to całe jego życie. 
Zawodowy instruktor narciarstwa wysokogórskiego. Narciarstwo wysokogórskie uprawia od zawsze w różnych górach świata. Instruktor narciarstwa alpejskiego. Nurek jaskiniowy, nurkował w jaskiniach tatrzańskich i francuskich. Członek grupy ratowników nurków jaskiniowych. Taternik, Alpinista, pokonał między innymi „ kultową” drogę „La Liberte” w Alpach Francuskich, poprowadzoną okapem o 180 m wywieszeniu. 
Obecnie w TOPR zajmuje się prognozowaniem stopnia zagrożenia lawinowego i inwentaryzacją wypadków lawinowych. 
Autor wykładów i publikacji na temat lawin. Uczestnik międzynarodowych konferencji poświęconych lawinom. Prowadzi profesjonalne kursy lawinowe oraz kursy bezpiecznego poruszania w górach - zarówno w warunkach letnich jak również zimowych, kursy wspinaczkowe i ski-turowe. Na Krakowskim Festiwalu Górskim od lat prowadzi panel poświęcony zagadnieniom lawin i bezpiecznego poruszania w górach.

Partnerzy